Animace

Etikety na přání zákazníka

Textilní etikety

Tkané

Můžeme Vám nabídnout až šestibarevné v tvarovými výřezy laserem nebo v základním provedení - v nekonečné stuze. Vynikající vizitkou výrobce oděvů jsou tkané etikety, které se přišívají na viditelná místa oděvů. Mají výbornou trvanlivost a odolnost vůči seprání a otěru. Vyrábějí se v libovolných rozměrech a barvách. Okraje tkaných etiket jsou opatřeny proti třepení termořezem.

Tištěné

Tisk z folie - je nejvíce používaná metoda výroby etiket. Umožňuje tisk oboustranných vícebarevných etiket s firemními logy a obrázky. Výrazná je nízká cena těchto etiket.

Je možné použít asi 30 barev. Zároveň i nabídka podkladových materiálů je širší - barva bílá, satén (světle béžová), žlutá, béžová, oranžová, modrá, zelená, khaki, šedá, černá. Metoda umožňuje přetisknout poměrně jemné detaily, složitá loga a značky, tisk má jemné, ale ostré kontury.

Termotisk - technologie termotisku je zaměřená na maloodběratele, kteří požadují kvalitu a nesepratelnost etiket. Termotisk je pouze černý jednostranný.

Technologie termotisku je vhodná pro tisk proměnlivých údajů, pro etikety s velkým množstvím variant např. s velikostním označením.  Materiál etikety je povrstvený tkaný polyester s velmi hladkým povrchem, tisk jednobarevný s možností prokreslení v detailech, je možné přetiskovat  loga a čárové kódy. Tyto etikety mohou být tištěné pouze na bílém podkladu, jednostranně. Jejich přednosti jsou větší variability údajů na etiketě a vysoká trvanlivost tisku